16 Ocak 2023, Pazartesi 00:07:51

Hintli yolcu facia anlarını saniye saniye kaydetti

Nepal'de yaşanan uçak faciasına ilişkin yeni görüntüler geliyor... 72 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından 'ulusal yas' ilan edilirken uçaktaki bir yolcu, son anlarını canlı yayın ile kayıt altına almış.
  • uçak telefon açık olduğu için düştü. uçağa binince boşuna mı uyarıyorlar telefonunuzu kapatın diye.

Nepal'de yaşanan uçak faciasına ilişkin yeni görüntüler geliyor... 72 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından 'ulusal yas' ilan edilirken uçaktaki bir yolcu, son anlarını canlı yayın ile kayıt altına almış. Görüntüde, yolcuların kazadan saniyeler önce gayet sakin bir şekilde yolculuklarını devam ettikleri görülürken, uçağın sola doğru yatmasından kısa bir süre sonra yolcuların çığlık attıkları duyuldu. Saniyeler sonra ise facia yaşandı.

Nepal'de düşen yolcu uçağında bulunan Hintli bir yolcunun, uçak düşmeden önce sosyal medya hesabından açtığı canlı yayın ile uçağın düştüğü anı anbean kayıt altına aldığı iddia edildi.

Hint basınında yer alan haberlerde adının Sonu Jaiswal olduğu belirtilen yolcunun, uçak düşmeden kısa süre önce sosyal medya üzerinden açtığı canlı yayın ile uçağın düştüğü anı kayıt altına aldığı belirtildi.

Haberlerde ayrıca, Jaiswal'in ailesinin ölümünü doğruladığı ifade edildi.

Görüntüde, yolcuların kazadan saniyeler önce gayet sakin bir şekilde yolculuklarını devam ettikleri görülürken, uçağın sola doğru yatmasından kısa bir süre sonra yolcuların çığlık attıkları duyuldu.

Saniyeler sonra ise uçağın büyük bir gürültüyle yere çakıldığı ve alevler içinde kaldığı görüldü.

NE OLMUŞTU?

Nepal'in başkenti Katmandu'dan yerel saatle 10.33 sıralarında 4'ü mürettebat toplam 72 kişi ile havalanan Yeti Havayolları'na ait çift motorlu ATR 72 tipi yolcu uçağı Pokhara Havaalanı'na iniş yaptığı sırada düşmüş, kazada kurtulan olmamıştı.

Hintli yolcu facia anlarını saniye saniye kaydetti

Facebook Yorum

Yorumlar

ferdi ~ 2 gün önce
uçak telefon açık olduğu için düştü. uçağa binince boşuna mı uyarıyorlar telefonunuzu kapatın diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayir ~ 2 gün önce
Bence canlı yayın yaptığı için..
Kimbilir ~ 2 gün önce
Kackisi telefonunu hic kapatmadi ve kackisi inis aninda telefonunu acti. Kapatin diyorlarsa vardir bir sebebi, niye insanlar aksini yapmaya çalışır. Hakikatten ucagin bilgisayari bozuluyor ve tehlike yaratiyorsa obur tarafta hmm evet acik tutunca düşüyormuş demek icinmi
CEYSIN ~ 2 gün önce
Knk o zaman WiFi bağlantısı olan uçakların alayı düşer. Olayın telefonla alakası yok kaptan yatırmış uçağı bariz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000